* به پاس احترام به لطف همه شما خوبان... *

 

 سلام و عرض ادب؛

اگر امروز کتاب «تـو، تــویی؟!» در کمتر از چهار سال به چاپ بیستــم و کتاب «مـن، منــم؟!» در کمتر از شش ماه به چاپ هفتم رسیده است، مطمئنا یکی از دلایل عمده این موفقیت، لطف و حمایت همه شما مهربانان بوده.

به پاس لطف، همراهی و حمایت همه شما خوبان، امسال هم در روز جمعه (92.2.20) از ساعت 17 تا 19 در غرفه انتشارات ذهن آویز میزبان حضور سبزتان هستم.

دیدن یکایک شما سروران، مایه دلخوشی و افتخار است.

امیررضا آرمیــون


----------------

مصلی - شبستان - راهرو 22 - غرفه 27 - نشر ذهن آویز

-----------------------------------------

/ 13 نظر / 66 بازدید
نمایش نظرات قبلی
negar

salam ketabatun aliyeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee[گل][گل][لبخند]

negar

salam ketabatun aliyeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee[گل][گل][لبخند]

sara

[لبخند]

سامان حسيني

سلام آقاي دكتر. خوب هستيد؟ من جمعه گذشته اومده بودم. متاسفانه سعادت نبود ببينمتون. انشاالله سال بعد. پدر من توي وزارت دفاع كار مي كنه. به مناسبت روز معلم به همه پرسنل صنايع دفاعي شهيد همت كتاب تو تويي هديه داده بودن. از اينكه كتابتون به ارگانها هم وارد شده خيلي خوشحالم. براتون آرزومند سلامتي و خير هستم. شاگرد قديمي شما ، حسيني

فائزه

منم خیلی دوست داشتم شما رو از نزدیک ببینم ولی حیف که نمیتونم بیام نمایشگاه کتاب :(

آيلين اكبري

سلام استاد. بعد از سالها پيداتون كردم. وقتي كتابتون رو ديدم از خوشحالي داشتن ذوق مرگ مي شدم. خوشحالم ايميل و وبلاگتون رو پيدا كردم. فردا ميام مي بينمتون. كلي حرف براتون دارم. به اميد ديدار

ایرانی

سلام افرین به این موفقیت بزرگ

دانشجوی مدیریت

سلام. من هر سه جلد کتاب تو،تویی را مطالعه کردم و خیلی از مطالبش استفاده کردم. از شما برای این کتاب مفید تشکر می کنم . مطالب کتاب تو،تویی (1) را کامل در آدرس زیر که سایت (( دانشجو )) می باشد قرار دادم. http://www.daneshju.ir/forum/f1382/t194302.html یک سوال داشتم، اینکه در نمایشگاه کتاب امسال هم کتابهایتان را برای فروش قرار داده اید؟ یعنی غرفه ایی مشخص شده دارید؟!

رامينا

هر چقدر از زحمات تون تشكر كنم كافى نيست واقعاً متشكرم[لبخند]

نازنین

دوستتون دارم ممنون[قلب][قلب]